Firmast

OÜ Starlevel alustas tegevust 1993.a. alguses aktsiaseltsina, mis moodustati Eesti AS-ist Level ja Soome elektri-automaatika firmast Starmatic OY. (Star+Level=Starlevel)

Alates 1996 .a. algusest sai Starlevel iseseisvaks 100% Eesti kapitalile tuginevaks ettevõtteks, mis kanti 1997.a. äriregistrisse osaühinguna. Alates 1999.a. annab OÜ Starlevel tööd 12 inimesele ja 1998 aastakäive moodustas ligi 10 milj. EEK.

Meie põhitegevuse võib kokku võtta kahe sõnaga: küte ja elekter, st. tegeleme kõigega, mis antud valdkondi puudutab: alates projekteerimisest, komplekteerimisest kuni töötavate süsteemide üleandmiseni Tellijale.

OÜ Starlevel on juurutanud Eestis elektrikatelde tootmise. Meie poolt toodetavad elektrikatlad on saanud Eesti Elektrikontrollikeskuse heakskiidu ja registreeritud Eesti tootena Standardiametis.

OÜ Starlevel kütteseadmed on tõestanud oma töökindlust ja ökonoomsust mitmetel väga vastutusrikastel objektidel nagu: Nõmme Lastehaigla, Eesti Riigiressursside Keskus, Venemaa Suursaatkond, Leedu Saatkond, Sport Hotell, Tallinna Kaubamaja, Tallinna Elektrivõrk, Jäämurdja "TARMO", Dünamiit - Nobel Lõhkeainetehased ja paljud teised, rääkimata rahulolevatest eramaja omanikest.

OÜ Starleveli tootmistegevuse hulka kuulub ka mitmesuguste elektri- ja automaatikakilpide koostamine. Meil toodetud elektrikilpe võib kohata Tallinnas Pirital Eesti Näituste paviljonides, Tallinna Balti Jaamas, Rock-Al Mare Kaubanduskeskuses, tehases Elcoteq Tallinn, Mustamäe ja Marja katlamajas ning mujal.

OÜ Starleveli seni suurimaks komplekseks elektriinstallatsioonitööks, koos kilpide ja materjalide tarnega võib lugeda AS Elcoteq Tallinn uue tehasehoone elektritöid, kogumaksumusega üle 3 milj. EEK.

Toodame läbivoolu- elktrikatlaid (TK-STL, TKSV-STL), regulaatoritega kütteelemente (STL), elektri- ja automaatikakilpe. Projekteerime, komplekteerime ja paigaldame kütteseadmeid (elektri-, õli- ja tahkekütusekatlad, põletid, boilerid), sh. lae- ja põranda-, kiirgus-, el.radiaatorküte jne. Teeme elektriinstallatsiooni töid (eramajad, tööstushooned jne).

OÜ Starlevelit tuntakse firmana, kes täidab oma lubadused ja teeb kõik endast oleneva, et nende poolt teostatud tööd valmiksid tähtajaks ja kvaliteetselt.